CZIN.eu
Z důvodu plánované dovolené, se nebude v termínu od 2.7.2024 – 12.7.2024 expedovat žádná zásilka. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízené v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení.

O naší kávě

Jak je čerstvá káva?

Jsme malá pražírna a podle počtu objednávek pražíme několikrát týdně.
Při balení kávy se na sáček razí její datum pražení a minimální trvanlivost, ta je 5 měsíců. Naše káva se pro vás balí vždy čerstvá, jeden až třetí den po upražení.

 

Balíme přímo pro vás

Většina kávy, kterou si na našem e-shopu objednáte, se pro Vás připravuje až dle konkrétní objednávky. Držíme jen minimální množství připravené kávy která je nabalená. A to jen nejprodávanější druhy. Tak že, pokud si objednáte druh který zrovna nebude napražen, musíme ho připravit. A tak se dodání může protáhnout. Každý sáček kávy se váží, balí a případně mele přímo pro Vás.


Dodání vaší kávy

Vaše objednávky vyřizujeme obratem. Odesíláme často do 1-3  dne. Může se stát, že si objednáte druh, který zrovna nebude napražen, musíme ho připravit. A tak se dodání o 2-3 dni může protáhnout, ale to je daň za opravdu čerstvou kávu.

 

Balení kávy

Kávu balíme do prověřených sáčků, mají ploché dno, jednostranný aroma ventil, uzavírací zip opakovaně použitelný.

Sáčky barvy černý mat, mají obsah 250g,500g,1000g.

Materiál sáčku:

vnější vrstva: OPPmat   (19 µm)
střední vrstva: PETmet  (12 µm)
vnitřní vrstva: PE           (100 µm)

Recyklace: ANO (identifikační značení "7")

sacek(1)

 

Sáčky na větší množství kávy,barva přírodní hnědá obsah 3000g,5000g.

Materiál sáčku:

vnější vrstva: KRAFT (50 µm)
vnitřní vrstva: BOPA + PE (15 + 50 µm)

Recyklace: NE (identifikační značení "C/PAP" nebo "81")

 3 kg dárek

 

Informační povinnost prodejce

O povinnosti evidovat tržby a vystavovat zákazníkům účtenky je prodávající povinen své zákazníky informovat, a to formou tzv. informačního oznámení, jehož obsahem je:

-text ve znění „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin od prodeje.“, eviduje-li prodávající v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

-V listopadu roku 2020 vláda z důvodu pandemie rozhodla o odložení všech čtyř fází elektronické evidence tržeb až do 1. ledna 2023.

-V březnu 2022 vláda schválila ukončení EET od 1. ledna 2023. Vládou schválený návrh nepočítá ani s dalším provozováním systému EET pro dobrovolně      evidující podnikatele.

-Senát již schválil zrušení EET v Česku a to s platností od 1.1.2023.

-Nejsme plátci DPH.

 

 

Zpět do obchodu